Šķiedru Optikas Instrumenti ar SKL-6C Optiskās Šķiedras Cutter un Lāzera Redzes Defektu atrašanās vietas Fiber Tester VFL 1mw un Kevlar Šķēres

Šķiedru Optikas Instrumenti ar SKL-6C Optiskās Šķiedras Cutter un Lāzera Redzes Defektu atrašanās vietas Fiber Tester VFL 1mw un Kevlar Šķēres  €38.70
  • Modeļa Numurs: 114
  • Ražotājs: Oem
  • Zīmola Nosaukums: AUA

Šķiedru Optikas Instrumenti ar SKL-6C Optiskās Šķiedras Cutter un Lāzera Redzes Defektu atrašanās vietas Fiber Tester VFL 1mw un Kevlar Šķēres

Produktu Saraksts: SKL-6C Augstas Precison Šķiedras Cirvis x 1 1mw Vizuālo Defektu atrašanās vietas x1 FTTH Drop Cable Stripper x 1 CFS-2 Optiskās Šķiedras Attvaicētājs x 1 Kevlar Šķēres x1 Alkohola Pudeli x1 Dustfree Papīra x1 Cirvis Noņemšanas Guide Bar x 1 VFL Keramikas Uzmavas Cirvis x2 Asmens Regulēšana Rīki x 3 VFL Soma x1 Optiskās Šķiedras Cirvis Soma x 1 instrumentu komplekts Soma x1

Produkta Attēli:

Tagi: kevlar audums, aramīda kevlar, tīkla slēdzi, vlan, cnc nerūsējošā, optiskās šķiedras lāzera griezējs, cnc maršrutētāju akmens, mežģīnes lāzera griezējs, kuteris mirst āda, rakstāmgalda šķiedras lāzera, 50w šķiedras lāzera


  • 100GAB SC APC Duplex), single-mode Fiber optic Adapteris SC Optiskās šķiedras savienotāju SC APC Šķiedras atloka SC savienotājs Bezmaksas piegāde

    100GAB SC APC Duplex), single-mode Fiber optic Adapteris SC Optiskās šķiedras savienotāju SC APC Šķiedras atloka SC savienotājs Bezmaksas piegāde

    100GAB SC APC Duplex), single-mode Fiber optic Adapteris SC Optiskās šķiedras savienotāju SC APC Šķiedras atloka SC savienotājs Bezmaksas piegāde Produkta Atribūti Pielietojums: 1.Telecome tīkla 2.KABEĻTELEVĪZIJAS tīkla 3.Ethernet tīkla 4.Optika, sakaru Iekārtas Specifikācija Par maksājumu 1. Mēs pieņemam Darījuma.Jūs varat
    €54.04 €27.02
  • ZHWCOMM 10PCS augstas kvalitātes 2 Kodolu Šķiedru Optikas kārbā FTTH Lodziņu, Optisko Šķiedru Sadales Kārba

    ZHWCOMM 10PCS augstas kvalitātes 2 Kodolu Šķiedru Optikas kārbā FTTH Lodziņu, Optisko Šķiedru Sadales Kārba

    ZHWCOMM 10PCS augstas kvalitātes 2 Kodolu Šķiedru Optikas kārbā FTTH Lodziņu, Optisko Šķiedru Sadales Kārba Apraksts: iekārtas ir plaši izmantoti kā pieslēguma punktu, lai pakārtotā kabeli, lai izveidotu savienojumu ar piliens kabeli.Šķiedras apvienošanas,sadalīšanas, izplatīšana var tikt veikta šo lodziņu,un tajā pat laikā tas nodrošina stabilu aizsardzību un pārvaldību, lai FTTx tīklu
    €15.20 €6.08
  • Oriģināls zte psu-ac 30A 15A strāvas padeve ac taisngriezis converter ietver SFP moduļi izmantot ZTE C300 C320 olt

    Oriģināls zte psu-ac 30A 15A strāvas padeve ac taisngriezis converter ietver SFP moduļi izmantot ZTE C300 C320 olt

    100% Oriģināls zte psu-ac 30A 15A strāvas padeve ac taisngriezis converter ietver SFP moduļi izmantot ZTE C300 C320 olt
    €126.65

  • 120pcs/daudz 2M 3,0 mm LCUPC-LCUPC Multi-Mode OM3 Šķiedru Kabeļu Kanāls Multimodālu Duplex Optiskās Šķiedras Patch Vads

    120pcs/daudz 2M 3,0 mm LCUPC-LCUPC Multi-Mode OM3 Šķiedru Kabeļu Kanāls Multimodālu Duplex Optiskās Šķiedras Patch Vads

    OM3 Mulimode fiber optic patch cable 50 metru LC-LC Multimodālu Duplex optiskās šķiedras kabeli. Ātrgaitas optisko šķiedru Multi-mode Ethernet komuş 50/125um om3 mm duplex ar lc ar lc konektoriem. Produkta Funkcijas Zems ievietošanas zudumu un atpakaļ pārdomas zaudējumu UPC, pulēšana APC Labas apmaināmība Laba Izturība Augsta temperatūras
    €253.31 €227.98
  • Bezmaksas Piegāde Uzlādējams Vizuālo Defektu atrašanās vietas 50mw Optisko Šķiedru Lāzera Rādāmkociņš VFL 30mw FTTH Kabeļu Testeri 1mW 10mW

    Bezmaksas Piegāde Uzlādējams Vizuālo Defektu atrašanās vietas 50mw Optisko Šķiedru Lāzera Rādāmkociņš VFL 30mw FTTH Kabeļu Testeri 1mW 10mW

    Bezmaksas Piegāde Uzlādējams Vizuālo Defektu atrašanās vietas 30mw Optisko Šķiedru Lāzera Rādāmkociņš VFL 50mw FTTH Kabeļu Testeri 1mW 10mW ​ Apskats: Šis modelis ir speciāli izstrādāta, lai lauka personāls, kas nepieciešams efektīvs un ekonomisks līdzeklis šķiedras meklēšanu, šķiedrvielu, maršrutēšanas un nepārtrauktības pārbaude, optiskās tīkla laikā
    €18.56 €17.26
  • Rūpnīcas cenu Rokas SG13WD15 optisko lāzeru Sarkanās gaismas avots, 1310/1550nm FTTH Fiber Tester komunikācijas instruments

    Rūpnīcas cenu Rokas SG13WD15 optisko lāzeru Sarkanās gaismas avots, 1310/1550nm FTTH Fiber Tester komunikācijas instruments

    Rūpnīcas cenu Rokas SG13WD15 optisko lāzeru Sarkanās gaismas avots, 1310/1550nm FTTH Fiber Tester komunikācijas instruments Produkta Nosaukums: Rokas optiskās Šķiedras gaismas avots gaismu izstarojošo ierīci: FP-LD Darba Viļņa garums: 1310 / 1550nm PON gaismas special: 1310/1550NM Modulācija: GW / 270 / 1K / 2K Šķiedras Tips: SM, MM Savienotāji: FC / PC Darba temperatūra: -10 līdz 60 Uzglabāšanas
    €38.84
  • Kopīgot