Mēs atrodamies: 
Jelgavā, Peldu ielā 4
Darba laiki:
Darba dienās:
9:00 - 17:00
Brīvdienās:
Pēc iepriekšējas vienošanās

Tālr.:   (+371) 27842102    
  E-pasts: info@autokreslinupasaule.lv
My status


KiddyKopš vairāk nekā 30 gadiem kiddy ir viens no atzītākajiem bērnu autosēdekļu ražotājiem Vācijā. kiddy ir tradīcijām bagāts, inovatīvs un starptautisks uzņēmums. kiddy produktiem ir pārdomāts un inovatīvs dizains un pašlaik kiddy jau tiek izplatīts vairāk nekā 40 pasaules valstīs.

Uzņēmums savu darbību sāka zem nosaukuma „Sicartex” un sākotnēji uzņēmums ražoja paklājus un sēdekļu pārvalkus automašīnām. Kad pirmais kiddy bērnu autosēdeklis kļuva par Stiftung Warentest (www.test.de) uzvarētāju, tas ielika pamatu turpmākai kiddy uzņēmuma darbībai.

kiddy ir viens no retajiem ražotājiem, kurš uzsvaru liek uz ķermeņa aizturētāju drošības sistēmu. Šajā nozarē kiddy ir gan tehnoloģijas pionieris, gan tirgus līderis. Daudzi kiddy bērnu autosēdekļi ar ķermeņa aizturētāja drošības sistēmu ir kļuvuši par neskaitāmu neatkarīgu testu uzvarētājiem. Pēdējo gadu izcilākos rezultātus ir sanieguši kiddy infinity pro 2007.gadā, kiddy Comfort Pro 2008.gadā, kiddy guardian pro und kiddy energy pro 2010.gadā. Pateicoties ķermeņa aizturētājam priekšēja trieciena gadījumā trieciena enerģija tiek efektīvi novirzīta, kā rezultātā būtiski samazinās kakla skriemeļu traumu risks. Par drošību sānu trieciena gadījumā rūpējās augstāko tehnoloģiju triecienabsorbējošie materiāli sēdekļu sānu balstos. Arī sānu triecienu drošības testos kiddy sēdekļi sniedz augstāko drošību. Jaunākais kiddy risinājums bērna drošības uzlabošanai ir KSA (kiddy shock absorber), tie ir trieciena enerģiju absorbējoši elementi sēdekļa abās pusēs, kuri iedarbojās uz drošības jostas nospriegojumu.