Mēs atrodamies: 
Jelgavā, Peldu ielā 4
Darba laiki:
Darba dienās:
9:00 - 17:00
Brīvdienās:
Pēc iepriekšējas vienošanās

Tālr.:   (+371) 27842102    
  E-pasts: info@autokreslinupasaule.lv
My status


Besafe
Besafe ir HTS grupas preču zīme. HTS (Hans Torgersen & Sonn AP) ir Norvēģu uzņēmums, kas ražo augtsas kvalitātes preces bērnu drošībai- bērnu autokrēsliņus, bērnu ķiveres, guļammaisus uc.
HTS grupas pirmssākumi meklējami jau 1800 gadā, bet kā turpinājums grupa atsāka savu darbību 1919 gadā. Ap 1930.gadu, kad cilvēki pārgāja no pārvietošanās ar zigriem uz automašīnām, radās nepieciešamība pēc drošības automašīnās un HTS grupa sāka attīstīt šo ideju, kas turpinās arī mūsdienās.
Jau vairāk kā 20 gadus Besafe pēta un testē dažādus autokrēslus. Katru gadu Besafe iegulda milzu līdzekļus testējot savus produktus, lai klientiem varētu piedāvāt tikai pašus labākos un drošākos autokrēslus.
Besafe ļoti akcentē autokrēslus pret braukšanas virzienu, jo bērniem līdz 4 gadu vecumam tas ir drošākais pārvietošanās veids. Šādu opciju piedāvā Besafe Izi Combi/Combi Isofix un Besafe Izi Kid autokrēsli (0-18kg kategorija). Norvēģi un arī pārējie Skandināvu iedzīvotāji ļoti lielu uzmanību piebvērš bērnu drošībai automašīnās un pārsvarā bērniem līdz 4 gadu vecumam lieto tikai šos 0-18kg kategorijas krēsliņus pret braukšanas virzienu.